wtorek, 14 stycznia 2014

Stempelkowe z odrobiną brokatu


Po zrobieniu tych paznokci nie byłam do końca zadowolona z wzorku ale z braku czasu zostawiłam je i nosiłam przez okrągły tydzień. Ku mojemu zdziwieniu pazurki dostały wiele pochwał, także postanowiłam je też wrzucić na bloga. W ostatnim czasie rzadziej tu bywam ale póki co nie planuje zawiesić bloga, będę starać się w wolnych chwilach coś niecoś publikować. 

;)

9 komentarzy:

Dziękuje za Twój komentarz:) Jest to moja nagroda za każdy nowy post. Jeśli masz jakieś pytania, uwagi napisz o tym.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...