Baza w tym mani to nowy odcień lakieru z serii Rich Color na wiosnę, nr 68. Jest to jasny kolor więc dla dobrego krycia potrzeba dwóch cienkich warstw. Schnie bardzo ładnie, po max. 10 minutach odbiłam na nim wzorki stempelkowe, dodatkowo dodałam białe paseczki używając do tego cieniutkiego pędzelka.
;)



Ależ pięknie to wszystko wygląda!!! :)
OdpowiedzUsuńPrezentują się świetnie :)
OdpowiedzUsuńśliczny kolor! idealny na wiosnę:)
OdpowiedzUsuńboskie!:)
OdpowiedzUsuńświetne! Uwielbiam lakiery z tej serii :)
OdpowiedzUsuńSuper! Podoba mi się to połączenie biało-niebieskich pasów i czerwonych stempli :)
OdpowiedzUsuńŚliczny, lekki wzorek:). Taki trochę koronkowy.
OdpowiedzUsuńiphoneiphone vivoaxiooiphonebimbelbateraiServiceyoutubeService
UsuńCudowny kolor lakieru i piękne zdobienia ;)
OdpowiedzUsuńPo prostu pięknie. Genialnie i na bogato prezentuje się ten wzorek.
OdpowiedzUsuńŚwietnie wygląda to mani ;) A kolor GR ... mmm .... uwielbiam takie kolory :D
OdpowiedzUsuńbardzo fajnie, tak spokojnie i zrazem ciekawie :)
OdpowiedzUsuńniesamowicie :)
OdpowiedzUsuńJak ładnie kolorowo ;)
OdpowiedzUsuńGR śliczny, ale mam podobne odcienie więc mnie nie kusi..
OdpowiedzUsuńNo a mani wyszedł Ci bardzo ładnie.. Zwłaszcza połączenie bieli, niebieskiego i tego czerwonego stempla :)
Niebiański kolor!
OdpowiedzUsuńWspaniała barwa!
OdpowiedzUsuńWitam :)
OdpowiedzUsuńJeśli chciałabyś odświeżyć wygląd swojego bloga serdecznie zapraszam do przejrzenia naszej strony
https://www.facebook.com/wystrojbloga
Z chęcią zmienimy dla Ciebie wygląd twego bloga :)
Kiedy znów tu coś napiszesz?
OdpowiedzUsuńCudne :)
OdpowiedzUsuńuwielbiam lakiery golden rose :)
OdpowiedzUsuńMalinowe Ciasteczka
Świetna kompozycja, doskonale wykonana. Pozdrawiam dietomat.pl.
OdpowiedzUsuńPrzyjemny kolor :) Śliczne zdobienie :D
OdpowiedzUsuńFantastyczny manicure. Pazurki wyglądają świetnie.
OdpowiedzUsuńChciałabym otworzyć swój salon kosmetyczny i zastanawiam się nad tym gdzie kupić końcówki do frezarki i jeszcze frezy do paznokci. Wiem jednak, że jest to bardzo duża inwestycja i sporo pieniędzy musiałabym wydać za jednym razem. Z drugiej strony i tak wyjdzie mi to taniej, niż miałabym kupować każde urządzenie z osobna... Gdzie najlepiej szukać takich sprzętów? Czy możecie polecić jakąś hurtownie? Czy warto zamawiać przez Internet? Wybrałam sklep Newfacebeauty.pl, http://lampa-lupa.pl/, http://myjka-ultradzwiekowa.pl/, http://e-hurtownia-kosmetyczna.pl/.
OdpowiedzUsuńWedług mnie dziś naważniejsza w motoryzacji jest ekonomiczność danego samochodu. Producenci prześcigają się w nowinkach technologicznych często zapominająć o redukcji spalania auta, a potem celowo fałszują wyniki spalania. Przykładem dość głośnym był w ostatnich latach Volkswagen. Pozdrawiam serdecznie :-)
OdpowiedzUsuń
OdpowiedzUsuńشركة مكافحة النمل الابيض بالخبر
شركة المثالية للتنظيف بالخبر
Bardzo ładne zdobienie ;) Podoba mi się ten odcień błękitu. Paseczki fajnie pasują do stemplowych wzorów :)
OdpowiedzUsuń